Menopauza dla początkujących

Oswajamy strach i niepewność

 

Rozmowy kobiet dojrzałych

29.06-1.07

Artemida

Zacznijmy bez wstydu, strachu i obaw rozmawiać o menopauzie i drugiej połówce życia. Połówce, w której możemy skupić się na sobie. I na którą fajnie byłoby być przygotowaną, aby się jej nie bać.

Ostatnio w ankiecie na Instagramie zapytałam, z czym kojarzy Wam się menopauza. Najczęściej pojawiały się: 

  • problemy
  • starość
  • nieznane wody
  • utrata atrakcyjności fizycznej
  • koniec młodości
  • wielka niewiadoma

Nie musi tak być!

Nie przegap naszych spotkań i zapisz się

.

Cześć!

Jestem Kinga, mam 43 lata i jakiś czas temu odkryłam, że nie wiem nic o menopauzie poza tym, że zmienia kobiety w oszalałe z gorąca i zmiennych nastrojów potwory. Jako, że kwestionowanie zastanego porządku mam we krwi, a do tego uwielbiam wyszukiwanie różnego rodzaju raportów i fachowych opracowań (w końcu pracowałam jako dziennikarka i specjalistka PR 😉 ) – uznałam, że to nie może być prawda. Zwyczajnie  nie przyjęłam do wiadomości, że drugą połowę życia przyjdzie mi spędzić na ocieraniu potu z czoła. Zwłaszcza, że mam mnóstwo planów akurat na ten etap życia. Zaczęłam więc szperać, szukać , czytać, uczyć się. Odkryłam, że: A) w Polsce nikt nie przygotowuje kobiet na peri i menopauzę. Szczerze mówiąc, jeszcze rok temu nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak perimenopauza i B) w zagranicznej literaturze jest mnóstwo wiedzy o tym, jak poukładać sobie tę część życia, aby czerpać z niej radość i nie ulegać strachom.

Ja się już nie boję! I właśnie o tym będę z Tobą rozmawiać podczas tych naszych spotkań. Chodź, będzie fajnie.

3 dni rozmów o menopauzie 

Będziemy spotykać się w bezpiecznym środowisku,  na zamkniętym profilu na Instagramie oraz w Twojej skrzynce mailowej. Zaplanowałam cykl maili i 2 spotkania live w grupie.

29.06 Czy to już?

Rozpoczynamy spotkaniem livem o godz. 12.00. Porozmawiamy o tym, kiedy zaczyna się peri i menopauza, jak możesz się czuć, jakie mieć objawy i kiedy najlepiej pójść do lekarza.

Na maila tego dnia dostaniesz ode mnie listę objawów i checklistę z pytaniami do lekarza.

30.06 Mindset naszą siłą

Tego dnia popracujemy wspólnie nad naszym nastawieniem do menopauzy. Rozprawimy się z najczęstszymi przekonaniami na temat tego etapu życia. Poznasz też sposoby na budowanie dobrego mindsetu. Wszystkie materiały dostaniesz mailem.

1.07 Co z nami będzie?

Ponownie spotkamy się live na Instagramie o 12.00, żeby porozmawiać o tym co “wypada”, a co nie kobiecie w średnim wieku, czy to jest dobry czas na zmiany i rozwój, czy może na odcinanie kuponów i spokojną dojrzałość. To będzie też moment na wymianę doświadczeń, sesję Q&A -a jeżeli będziesz mieć ochotę, zapraszam jako współprowadząca live.

Jak wziąć udział w spotkaniach?

Wystarczy, że zapiszesz się, zostawiając swój adres email.

W wiadomości zwrotnej otrzymasz link do zamkniętego profilu na Instagramie, gdzie będziemy się spotykać na żywo.

Wszystko po to, abyśmy czuły się swobodnie rozmawiając o tym, co nas intryguje.

W ramach naszych spotkań dostaniesz też kilka maili do samodzielnej pracy.

Tak, pracy, bo rozwój osobisty traktuję jak pracę nad sobą, którą warto wykonać.

Dostaniesz ode mnie checklisty, wskazówki i ćwiczenia, aby już więcej nie bać się tego, co przed nami 🙂 

Ostatniego dnia szykuję także niespodziankę – możliwość kupna w przedsprzedaży mojego ebooka z felietonami na temat tego, jak dojrzewałam do dojrzałości i menopauzy. Wszystko podlane sosem z dobrego humoru i historiami z życia wziętymi. I z dodatkiem zestawu ćwiczeń na mindset i postrzeganie siebie w drugiej połowie życia. Ebook trafi do sprzedaży w sierpniu/ wrześniu, w cenie 39 zł, a dla Uczestniczek spotkań “Menopauza dla początkujących” szykuję specjalną SUPER OFERTĘ.

 

Do zobaczenia już 29.06. 

.
G-Y9T5BWDMZD