24 dni tylko dobrych rzeczy

Twój sensualny grudzień

propozycja nie do odrzucenia

Grudzień to nie musi być nerwowy czas pomiędzy zakupami i kuchnią.

A gdybyś każdego dnia poświęciła pół godziny sobie, swojemu ciału i sensualności?

dołącz już teraz

.

W codziennej gonitwie mamy mało czasu, żeby się zatrzymac, a co dopiero w grudniu, kiedy zewsząd rozbrzmiewają świąteczne piosenki, każda witryna iskrzy światełkami, a Ty w tym roku zaprosiłaś na kolację 15 osób?

Dlatego mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia: bądź dla siebie dobra! Daj sobie 24 dni tylko dobrych rzeczy, dzięki którym wrócisz do swoich potrzeb, podziękujesz swojemu ciału i zwyczajnie będziesz się dobrze czuła.

To jak, przyjmujesz moją ofertę?

menopauza

na czym to polega?

Pozwól sobie na więcej

Od 1 do 24 grudnia, codziennie w swojej skrzynce mailowej znajdziesz mail ode mnie. Będę Cię w nim zachęcać do… puszczania oczekiwań (swoich i świata), chwili relaksu, sam na sam ze swoim ciałem. Po prostu pozwól sobie na więcej i ciesz się tym grudniowym czasem.

Sensualny grudzień

Nie dowierzasz, że to może się udać? Przecież grudzień to zwykle czas w biegu, dla innych, organizacji. A gdybym powiedziała Ci, że wystarczy pół godziny dziennie, żeby pobudzić swoją sensualność? Odkryć, to co zakryte codziennymi obowiązkami? Podaruj sobie 30 minut z dnia i doświadczaj w pełni sensualnego grudnia.

Gdzie, co i jak

Zostaw swój mail w formularzu poniżej i od 1 grudnia wypatruj w swojej skrzynce maila ode mnie. Możesz dołączyć w dowolnym  momencie do 23 grudnia.

Maile będę wysyłać ok. godz. 10.00, więc jeśli zapiszesz się rano, dostaniesz również zadanie z tego dnia. Ostatni mail dostaniesz 24 grudnia.

W mailach będą zadania, sugestie, podpowiedzi, inspiracje. Wszystko dla Twojej sensualności.

Postaraj się je realizować na bieżąco, dzięki temu zbudujesz nawyk dbania o sensualną część siebie.

 

zapisz się dzisiaj

.

24 dni dla Twojej sensualności – jak pudełko pełne czekoladek. Co dzisiaj znajdziesz dla siebie?

G-Y9T5BWDMZD