PODCAST

Dobre życie, dobry seks po 40

To podcast, o którym sama mówię we wstępie, że jest najbardziej sensualną audycją w internecie. Jednak wraz z rozwojem tej strony i samego projektu Good Things Only, okazało się, że spraw i tematów do rozmowy jest o wiele więcej i wychodzą poza seks, sensualność, intymność.

Dlatego zarówno w odcinkach solo, jak i z zapraszanymi ekspertami mówię o tym, co porusza serca i umysły dojrzałych kobiet. Znajdziesz więc tu i odcinki o masturbacji, życiu intymnym kiedy mieszkasz z nastolatkiem, jak i o zdrowiu fizycznym i mentalnym. A to tak naprawdę dopiero początek rozmów o dobrym życiu i seksie po 40.

Masz temat, o którym chciałabyś porozmawiać ze mną, albo posłuchać rozmowy z gościem? Napisz na info@goodthingsonly.pl

Co to jest mindset i jak się ma do życia po 40? czy dobre nastawienie da się wypracować i dlaczego to wcale nie oznacza życia w świecie tęczowych jednorożców.
Czas na obudzenie w sobie siły na drugą połówkę życia. Sprawdź czym jest Power 40+ i życiowa kumacja. Jaki sukces życiowy na sto procent masz na swoim koncie.
Czy lęk i strach to coś, z czym “trzeba sobie radzić”? Zapraszam Cię do wysłuchania rozmowy pełnej mocy. Moją gościnią dzisiaj jest Sabina Sadecka.
Dzisiaj o kilku pomysłach na to, jak, gdzie i kiedy znaleźć czas na seks, kiedy Twoje nastoletnie dziecko idzie spać później niż Ty.
Czy na masturbację może być za późno? Czy samomiłość zastępuje seks partnerski? a może wręcz go wspiera? co na ten temat mówią wyniki badań – posłuchaj a wszystko będzie jasne
rozmowa o uważności, docenianiu swojego ciała i nie dokładania mu nierealnych oczekiwań. Moją gościnią była Justyna Marszałkowska-Jakubik, dietetyczka i blogerka
O wolności, pięknie każdego biustu i sensualności rozmawiam z Nat Kontraktewicz i Martą Kondratowicz, które tworzą markę Charlotte Rouge.
Jest taki moment w życiu KAŻDEJ kobiety, o którym nikt nie mówi. A może trwać nawet 14 lat. Przyznasz, że to całkiem sporo jak na pomijany temat.

W odcinku rozprawiam się z najgłupszymi stereotypami o kobietach 40+.
Między innymi o tym rozmawiam w tym odcinku z moją gościnią Anią Oka, która prowadzi projekt W pewnym wieku.
Gotowa na rozmowę o sensualności w drugiej połowie życia?
Czy akcja “zostań w domu” sprawia, że wszyscy uprawiamy więcej seksu?
O czym jest ten podcast i dlaczego warto go słuchać.
Czy znasz swoje ciało i co mnie wkurza w prezentowaniu życia seksualnego po 40.
G-Y9T5BWDMZD