good things only

Najbardziej sensualne miejsce w internecie dla kobiet 40+ 

Kiedy skończyłam 40 lat, uświadomiłam sobie, że nie ma w polskim internecie miejsca przyjaznego kobietom, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o menopauzie. Przygotować się do przejścia w kolejny etap życia. Łapałam się za głowę, kiedy czytałam stereotypowe opinie na temat seksualności kobiet w okresie około menopauzalnym. Menopauza (i kobiety jej doświadczające) jest albo obśmiewana albo traktowana jak tabu.

Postanowiłam to zmienić! I tak powstało Good Things Only. Miejsce z produktami premium dla kobiet, które chcą na nowo odkrywać swoją seksualność, doświadczać jej, bawić się i cieszyć odkrytą swobodą. Miejsce, gdzie wspólnie celebrujemy nasze boginiczne archetypy budzące się do życia właśnie teraz.

Zostań tu na dłużej, korzystaj z produktów selekcjonowanych z troską o Twoje zdrowie i samopoczucie. Zapraszam Cię do społeczności kobiet doceniających dobre rzeczy.

Kinga, założycielka GTO

Artemida

Lubrykanty i nie tylko

W sklepie znajdziesz lubrykanty oparte o naturalne składniki. To u nas podstawowy produkt, ponieważ wiemy, że kobiety w wieku około menopauzalnym, jako główny dyskomfort w seksie podają suchość pochwy. Wiedziałaś, że to naturalny proces i wynika ze zmiany w gospodarce hormonalnej? Aż 1 na 3 kobiety w tym okresie doświadcza właśnie tego objawu! Naprawdę nie jesteś sama i naprawdę nie jest to powód do wstydu!

W Good Things Only oferujemy też inne piękne i ekskluzywne produkty, dzięki którym rozbudzisz swoją wewnętrzną boginię: to szeroki wybór świec do masażu, olejków rozgrzewających, mgiełek do ciała.

Ciekawa? Zajrzyj do sklepu!

 

Nie tylko sklep

Jesteśmy nie tylko sklepem z pięknymi i wyselekcjonowanymi produktami, które wzbogacają życie seksualne. Zależy nam na ściąganiu tabu z tematów związanych z seksualnością kobiet, czy z zakupami w sklepie erotycznym. Good Things Only jest o Tobie, Twojej przyjemności i Twoim wellbeing.

Prezentujemy nowoczesne podejście do intymnego wellness. Uważamy, że seksualność i przyjemność są ważną częścią naszej jakości życia.

Budujemy również społeczność wokół tematu menopauzy, seksu kobiet po 40 i stylu życia. Dlatego regularnie będziemy zapraszać Cię do wyzwań rozwojowych, ebooków i afirmacji poprawiających codzienne życie. To nasza wspólna świetna przygoda!

Atena

Zapisz się na Sensualne Listy i odbierz rabat 10%

.
G-Y9T5BWDMZD