good things only

Żeby cieszyć się życiem po 40.

Kiedy skończyłam 40 lat, uświadomiłam sobie, że nie ma w polskim internecie miejsca przyjaznego kobietom, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o menopauzie. Przygotować się do przejścia w kolejny etap życia. Łapałam się za głowę, kiedy czytałam stereotypowe opinie na temat seksualności kobiet w okresie około menopauzalnym. Menopauza (i kobiety jej doświadczające) jest albo obśmiewana albo traktowana jak tabu.

Postanowiłam to zmienić! I tak powstało Good Things Only. Miejsce z produktami dla kobiet, które chcą dobrze przygotować się do drugiej połówki życia. Miejsce, gdzie wspólnie celebrujemy kolejny etap życia, w którym możemy cieszyć się życiem, bliskością, wolnością i byciem sobą. 

Zapraszam Cię do społeczności kobiet, które z dojrzałości robią atut, a o menopauzie i dojrzałym seksie po prostu rozmawiają. Bez niepotrzebnych rumieńców zażenowania.

Jestem w 100% pewna, że nadchodzi czas dojrzałych kobiet i czas zacząć głośno o sobie mówić. Ja nie mam zamiaru stawać się przezroczysta czy odstawiona do kąta. A Ty?

Kinga, założycielka GTO

krąg dojrzałych kobiet

Zależy mi na obalaniu tabu z tematów związanych z życiem w wieku okołomenopaualnym.

Seksualność i przyjemność są ważną częścią naszej jakości życia. Również, a może przede wszystkim w jego drugiej połówce, kiedy wiemy czego chcemy i co nam sprawia przyjemność. Dlatego rozmawiamy tu również o seksie i sensualności. O kochaniu swojego ciała i docenianiu go.

Buduję wspólnie z Tobą pierwszą taką w polskim internecie społeczność wokół tematu menopauzy, seksu kobiet po 40 i stylu życia. Dlatego regularnie zapraszam Cię do wyzwań rozwojowych, ebooków i kursów online.

Bo dojrzałość to świetna przygoda!

Artemida

Chcesz dostawać informacje o darmowych spotkaniach i webinarach ze specjalistami?

TYLKO dla subskrybentek newslettera dostępny jest darmowy magazyn Gorące Tematy.

Zapisz się do newslettera, żeby nic Cię nie ominęło.

.
G-Y9T5BWDMZD