18 października

Pogadajmy

o fajnym życiu po 40

ZOBACZ NAGRANIE TERAZ.

FILM JEST DOSTĘPNY BEZPŁATNIE DO 27 PAŹDZIERNIKA DO GODZINY 20.00

Spotkajmy się

Na żywo, choć online.

POROZMAWIAJMY

W kobiecym gronie o menopauzie, drugiej połówce życia, zmianie i po prostu radości z życia. 

To nie jest konferencja, webinar czy warsztaty online. To po prostu spotkanie kobiet, które chcą na luzie, przy kawie, winie, soku, pod kocem, w garsonce albo szlafroku – pogadać o tym, o czym na co dzień nie mają z kim.

W Światowy Dzień Menopauzy spotkamy się, aby w gronie kobiet 40+ porozmawiać o tym etapie życia, który czeka na każdą kobietę.

Będzie o dojrzałości. Seksie. Objawach menopauzy. Zmianie życia i zawodu. Ryzyku. Decyzjach na drugą połówkę życia. I o tym, o czym tylko zechcesz.

Formuła spotkania “przy kawie” zakłada, że rozmawiamy ze sobą. Nikt więc nie wygłasza wykładów i nie wyświetla prezentacji. Ktoś pyta, ktoś dzieli się doświadczeniem. Jak to w gronie zaprzyjaźnionych kobiet.

menopauza

Z kim się spotkasz

KAROLINA BRZUCHALSKA

Mentorka freelancerów, twórczyni produktów cyfrowych i fizycznych. Pisze książki, które pomagają w zmianie życia zawodowego. Doradza, jak rozwijać własną firmę. Testuje i sprawdza, co działa, po to, żeby jej klienci już nie musieli.

Autorka podcastu Co we freelancie piszczy oraz książek “Rzuciłam pracę. I co dalej?” oraz “Don’t stop me now! Zrobiłam biznes i co dalej?”. Karolinę znajdziesz tutaj.

KINGA FROMLEWICZ 

Założycielka GoodThingsOnly. Propagatorka świadomego przeżywania menopauzy i znajdowania radości w dojrzałej części życia. Non stop w trybie dokształcania się i puszczania dalej w świat wiedzy na temat dobrego życia po 40.

Autorka podcastu Dobre życie, dobry seks po 40, trenerka kompetencji miękkich, w trakcie certyfikacji na konsultantkę dobrego snu.

ANIA OKA

Pomaga cieszyć się dojrzałością. Jako dziennikarka silver inspiruje, edukuje i zmienia zły PR starzenia się. Wierzy, że dojrzałość jest atutem i nie boi się słowa starość”.

Prowadzi na Instagramie popularny profil W pewnym wieku dla dojrzałych kobiet i mężczyzn. Pokazuje, że dojrzałość może być kolorowa, wesoła, z pazurem i na wesoło. Mistrzyni świetnego pokazywania morsowania. Pokazuje zdrowotne zalety chodzenia boso po mokrej trawie i zdrowego stylu życia.

DR KATARZYNA SKÓRZEWSKA

Dr nauk medycznych, ginekolożka, endokrynolożka. Edukuje i pomaga kobietom na każdym etapie życia, po ludzku mówiąc o chorobach tarczycy, zaburzeniach miesiączkowania, PCOS i menopauzie.

Regularnie publikuje eksperckie treści na Instagramie, jest również często zapraszana do najpopularniejszych programów śniadaniowych, gdzie propaguje pozytywne podejście do menopauzy. Dr Skórzewską znajdziesz tutaj.

 

Gdzie, co i jak

Spotykamy się 18 października o 19.00 na ZOOM 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla zapisanych osób.

Wszystkie szczegóły jak dołączyć do spotkania, otrzymasz po zapisie.

Spotkanie będzie nagrywane,  a jego powtórkę na maila otrzymają wszystkie zapisane osoby, również te, które nie wzięły udziału w spotkaniu na żywo.

Nagranie będzie dostępne bezpłatnie przez 7 dni po  wysyłce.

G-Y9T5BWDMZD