Dopasuj doznania

Sprawdź jaki archetyp bogini w Tobie drzemie i jak wpływa na Twoje życie intymne. Po wypełnieniu quizu otrzymasz również wskazówki, jakie produkty mogą Ci się spodobać.

0%

Najlepiej opisuje mnie

W seksie szukam

O seksie rozmawiam

W łóżku jestem...

Kiedy trafiam na kłopot w życiu intymnym, to

Mój stosunek do mojego ciała najlepiej oddaje stwierdzenie

Sensualność dla mnie to...

Z którą postacią ze zdjęcia się utożsamiasz

Seks jest dla mnie

Archetypy bogini
Afrodyta

Afrodyta

Oh Afrodyto! Ten archetyp wskazuje na wysublimowany gust i spory temperament seksualny. Ta bogini symbolizuje zjednoczenie energii męskiej i damskiej poprzez seks. Kiedy Twoją wewnętrzną boginią rządzi Afrodyta, masz tendencje do skupiania energii i uwagi na związku, romansie oraz miłości. Również miłości cielesnej. Cieszą Cię i chętnie sięgasz po nowinki, które mogą nie tylko urozmaicić, ale i rozwijać Twoje doznania seksualne. W końcu Afrodyta to bezgraniczny Eros! Aby rozbudzić tę boginię w sobie śmiało sięgaj po produkty, które wzmocnią Twoją sensualność: świece do masażu, olejki czy zestawy z piórkiem są dla Ciebie idealne.
Atena

Atena

Atena w Tobie to ekstrawertyczka z temperamentem, którą do działania napędza chęć zdobywania kolejnych doświadczeń i sukcesów. Podobnie jest w łóżku. Ta bogini w Tobie może powodować chęć dominacji w łóżku, w rozumieniu dążenia do totalnego orgazmu. Dlatego śmiało sięgaj po lubrykanty wzmacniające doznania, żele do łechtaczki i olejki rozgrzewające. Kiedy Twoim dominującym archetypem jest Atena, raczej nie jesteś typem flirciary i stawiasz w relacjach i seksie na konkretną i jasną komunikację. Nie liczysz na to, że on_a się domyśli i przejmujesz inicjatywę. Brawo Ateno!
Hestia

Hestia

Hestia w Tobie ma tendencję do introwertyzmu i skupianiu się na swoim wewnętrznym świecie i doznaniach. W łóżku może to objawiać się lekkim egoizmem, ale w sumie, kto nie lubi od czasu do czasu zadbać o swoje orgazmy 😉 Rozgrzewające olejki i żele stymulujące łechtaczkę, to zdecydowanie coś dla Ciebie. Czymś, czego może potrzebować Twoja wewnętrzna Hestia to skupienie i odpowiednia atmosfera w trakcie seksu, nie jesteś raczej typem lubiącym szybkie numerki. Wszystko, co pozwoli Ci się skupić na spełnieniu, będzie Ci dobrze służyć.
Artemida

Artemida

Kiedy odkryjesz, że Twoim wiodącym archetypem wewnętrznej bogini jest Artemida, wiele może się stać się prostsze. Artemida w Tobie powoduje, że jesteś niezależna i bywasz introwertyczna. Mocno skupiasz się na kwestiach ekologii i życia w zgodzie z naturą. Dlatego też, wszystkie lubrykanty oparte o naturalne składniki są dla Ciebie najlepszym wyborem. Ekspresja seksualna skłania się bardziej w kierunku rekreacji lub ekscytacji nowym doświadczeniem, bardziej niż emocjonalnej intymności. Kobiety z wiodącym archetypem Artemidy, jak żadne inne, doceniają wartość masturbacji. Artemida w Tobie wymaga dużej swobody i niezależności oraz spełniania własnych pragnień bardziej niż cudzych.
Demeter

Demeter

Demeter w Tobie to delikatność w parze z niesamowitą energią do podnoszenia się po porażkach. Nie poddajesz się, a raczej szukasz rozwiązań. Twoja wewnętrzna bogini skłania Cię do eksperymentowania (co prawda raczej ostrożnego) i sprawdzania, co sprawia Ci przyjemność. Raczej nie sięgaj po mocno rozgrzewające żele i olejki jako po pierwsze produkty. Zacznij od delikatnych, naturalnych lubrykantów czy ekskluzywnych świec do masażu. Demeter w Tobie może sprawiać, że będziesz stawiać zadowolenie i satysfakcję partnera_ki ponad swoim. To świetna postawa, pokazująca Twoje głębokie zaangażowanie. Jednak bądź czujna, abyś w tym nie zapomniała o swoich potrzebach i swojej satysfakcji seksualnej.
Hera

Hera

Powitaj swój archetyp Hery! Bogini Hera w Tobie poszukuje silnego_ą partnera_kę, który dorówna jej temperamentowi i wspólnie będziecie pracować na odpowiedni status. W sypialni jesteś więc graczem zespołowym i tyle samo uwagi poświęcasz swojej rozkoszy, co tej zaznawanej przez partnera_kę. Wykorzystaj pełnię możliwości jaką dają zarówno naturalne lubrykanty, jak i mocniej działające olejki stymulujące. Doskonałym pomysłem będą też zestawy do wykorzystania we dwoje. Jeżeli zdarzy się, że silny archetyp Hery wywiera na Ciebie wpływ w zakresie możliwości osiągania orgazmu, po prostu sprawdź (sama lub z parterem_ką), jaki rodzaj stymulacji sprawia Ci największą przyjemność.
biżuteria erotyczna

Obudź boginię

Teraz, kiedy już wiesz, która bogini wpływa na Twoje życie seksualne, nie wahaj się jej w sobie obudzić! Wybieraj spośród wyselekcjonowanych produktów premium, których najważniejszym zadaniem jest wspierać Twoją seksualność w drugiej połowie życia.

Seks w wieku około menopauzalnym może nadal być satysfakcjonujący, zabawny i zaskakujący. Wystarczy sobie na to pozwolić i z ciekawością sięgać po wsparcie, z jakiego być może do tej pory nie korzystałaś. Jak np. smakowy olejek do masażu, czy żel do stymulacji łechtaczki.

 

kochaj siebie

Nikt nas nie uczył jak zapewnić sobie dobry seks, a o seksie po menopauzie nie piszą w gazetach i książkach. Dlatego też masz pracę do zrobienia: zacząć od siebie! Od akceptacji tego, że menopauza i zmiany jakie ze sobą niesie, to po prosty kolejny etap w życiu. Akceptacji tego, że Twoje ciało się zmienia i nie ma w tym nic złego czy do ukrywania.

Jesteś piękna, a przed Tobą najlepsze lata życia – bez małych dzieci, czy naburmuszonych nastolatków, które nie dopuszczają nawet do siebie myśli, że jeszcze “to” robisz! Ciesz się życiem, seksem i swoim ciałem, które przez tyle lat świetnie znosiło trudy codziennych wyzwań.

 

bijoux mgiełka do ciała

Zapisz się na Sensualne Listy i odbierz rabat 10%

.
G-Y9T5BWDMZD